ANA SAYFA > Yazarlar > Op.Dr. Serhan Çelikhisar > Göztepe'nin Torbalı'daki altyapı tesis alanı 103 dönüm!

Göztepe'nin Torbalı'daki altyapı tesis alanı 103 dönüm!

Op.Dr. Serhan Çelikhisar
Sosyal Medya :
21 Ocak 2020, Salı 12:56
822 kez okundu

Son yerel seçimlerin ardından eğrisiyle doğrusuyla bir önceki belediye başkanının görev süresi doldu ve yeni belediye başkanı vazife yapmaya başladı. Bir önceki dönemin başkanı ile Karşıyaka taraftar gruplarının bir türlü yıldızı barışmamıştı. Bunda da temel etken Yalı'ya stat konusunda ters düşmeleriydi.

Bu konu taraftar grupları için öylesine hassastı ki, mevcut olan görüş farkı, taraftar gruplarınca sanki o dönemin belediye başkanı tarafından stat yapılmasını engelleyen bazı girişimlerde de bulunmuş gibi yansıtıldı kamuoyuna. Oysa ki o zamanlar stadın bitişiğinde yer alan 2800 metrekare civarındaki bir alan spor kulübü adına yalnızca spor üzerinden kazanç temin edilmesi koşuluyla belediye tarafından yani o dönemki belediye başkanı tarafından hibe dahi edilmişti ve sürdürülen aleyhteki davaların hiçbirisi de Karşıyaka Belediyesi tarafından açılmış değildi.

Ortada somut olan tek konu, ''görüş bazında'' o dönemin belediye başkanınca Yalı'ya ''müsabakaların oynanacağı'' bir stadın yapılmasının yanlış olacağının beyanıydı sadece. Yani orası stat olsun ama haftanın yedi günü hizmet veren, takımların antrenman sahalarının olacağı, çocuklara spor okullarının olacağı bir spor kompleksi şeklinde olsun görüşü dışında tek itiraz nedeni müsabakaların yapılacağı türden olmamasıydı. Bunu beyan ederken de fiiliyatta hiçbir engellemede bulunulmamıştı. Buna rağmen, diyorum ya bu konu taraftar gruplarınca son derece hassas olduğundan, o dönemin belediye başkanı müthiş bir aleyhte kampanyayla çok daha farklı lanse edilmişti!

Üstelik de o zamanlar mevcut stadın yine stat kalacağı fakat müsabakaların oynanacağı türden bir stat olmayıp, müsabakaların oynanacağı ayrıca bir stadın 30 bin kapasiteyle Örnekköy'de yapılması yönünde büyükşehir belediyesince düşünülen bir proje de mevcuttu. Peki bu taraftar grupları ile belediye başkanı arasındaki kör döğüşünün sonucu ne oldu?! 30 binlik Örnekköy stadı projesi rafa kalktığı gibi, Yalı'daki tarihi stadımız da moloz yığını şeklinde kalmaya devam etti... Yanlış itirazlar, gerekçeleri yanlış lanse edilerek kişilerin üzerine gidilmesi, mevcutta zaten kulübe ait olan bir alanın dışında da bir başka stada sahip olunması düşüncesinin fanatik bir kesim tarafından ellerinin tersiyle itilmesi bu sonucu doğurdu.

Akabinde yeni belediye başkanı geldi ve önceki dönemin başkanının niçin sevilmediğinin gerekçelerini de çok iyi analiz ederek gelmişti. Her zeki politikacının yapacağı gibi bu gerekçeleri lehine çevirecek hamleleri daha ilk günden yapmaya başladı. Karşıyaka'nın basketbol müsabakalarında ayrı, futbol müsabakalarında ayrı her daim yer almaya, hatta müsabakaları ayakta izlemeye başladı. Yanısıra belediye binasından spor kulübü bayrağı eksik olmadı. Maddi manevi kulübün yanında yer aldı ve yer aldığını gösterdi. Böyle olunca da doğal olarak taraftar gruplarının gözdesi, sevgilisi oldu...

Yanlış anlaşılmasın lütfen, bu yaptıklarını eleştirmiyor ve ben de sonuna kadar destekliyorum. Zaten birkaç satır önce de belirttiğim gibi ''zeki'' bir insanın geçmişten ders çıkarıp ona göre hareket etmesi de eleştirilecek değil takdir edilecek bir durumdur. Yalnız, tüm bu doğru hamleleri yaparken bir önceki dönemde taraftar gruplarının kulübü 30 binlik stada sahip olmaktan etmesi gibi bir hataya bugün de belediye başkanının (bir konudaki yanlış tutum içerisine girme riskiyle) düşmemesi lazım!! Yanlış tutum içine girme riski diyorum, çünkü henüz somutlaşmamış olan ancak bulunduğu görüş beyanından anladığım kadarıyla hatalı bir tutum içerisine girip de somutlaşma riski olan bir durum var ortada.

O da; taraftar gruplarının yumuşak karnı olan stat konusunu ön plana çekerek, alma ihtimali yüksek yanlış karar olasılığının yüksek olduğu, Mavişehir'deki 100 dönümlük spor alanı konusu... Şöyle ki; İZVAK'ın (İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı) geliştirdiği projeyle futbol, basketbol ve voleybol takımlarına altyapı tesisi yapmak için Mavişehir'de Milli Emlak'a devredilen yaklaşık 100 dönümlük spor alanı imarlı arazinin kulübe tahsisi söz konusu olup bu konuda Sayın Cemil Tugay'ın açıklamaları şu şekilde;

''Bizim şu anda bir stada ihtiyacımız var, en öncelikli konu bu. Hızla borçlarımızı kapatmaya, transferin önünü açmaya ihtiyacımız var. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı hiçbir şekilde benimle temas halinde de değil. Buna da gerek görmüyor herhalde. Buna da saygım var. Zorluk çıkarma düşüncemiz yok. Altyapı tesisi olarak 100 dönümlük alanda ne yapılacak bunu anlayamadım (yazarın notu= Torbalı Belediyesi'nin yakın zamanda Göztepe'ye tahsis ettiği altyapı tesis alanı 103 dönümdü!!!). Kulübün en önemli sorunu maddi sorunlar. Transfer yasağı var. Stadı yok. Bu iki soruna çözüm üretmek için mi yapıldığını soruyorum. Yapılıyorsa teşekkür etmek dışında yapacak hiçbir şey yok. Sadece bir Karşıyakalı olarak soruyorum; bu yapılan işler stadın inşaatını başlatacak mı? Kulübün sorunlarını çözecek mi?''.

Genel itibariyle sakin ve sevecen mizaçlı olduğuna dair insan üzerinde kanaat bırakan Cemil Tugay'ın bu açıklamasında açıkçası ben biraz öfke sezinliyorum. Çünkü bu açıklamada yer alan ''altyapı tesisi olarak 100 dönümlük alanda ne yapılacak'' cümlesi bana kalırsa ancak öfkeyle söylenmiş bir cümle olabilir (bknz; Göztepe örneği). Bunu söylerken de ''önceliğimiz stat'' düşüncesini ön plana çekmesi, tıpkı bir önceki dönemde yapılan hataya benzer şekilde, belli bir kesimin Yalı'ya stad istiyoruz dayatmasıyla kaybedilmesine yol açtığı mevcut stadın haricinde 30 binlik yeni stad konusu gibi bir sonucu doğurabilir. Sapla samanı karıştırmamak lazım.

Yalı'ya stat için çalışmalar sürdürülür, yanısıra da şehrin göbeğinde yer alıp da içerisinde oluşturulacak spor okullarına ailelerin çocuklarını rahatlıkla götürebileceği 100 dönümlük yeni bir kazanım elde etmenin keyfi sürülebilir. Öncelik stat diye, Yalı'ya stat yapılana kadar karşımıza çıkacak diğer tüm fırsatları elimizin tersiyle itmeye devam mı edeceğiz yani?! Ya da bir başka bakış açısıyla; aynı anda birkaç işi, birkaç projeyi bir arada yürütmeyi beceremiyormuşuz gibi, işleri sıraya koyup, birini yaparken diğerini beklemeye almalı ya da red mi etmeliyiz yani!

Ben kesinlikle zeki ve çalışkan bir insan olduğundan emin olduğum Cemil Tugay'ın bu açıklamayı o anki öfkeli ruh haline paralel olarak yaptığına inanıyor ve karşımıza çıkan bu yeni fırsatı da değerlendireceğini düşünüyorum. En azından böyle olmasını diliyorum... Sayın Başkan'ın ne yapılabileceği konusunda şüpheleri olan 100 dönümlük alana neler yapılabileceğinin bir örneği olarak Göztepe'nin Torbalı'daki 103 dönüm alana neler yapmayı planladığına şöyle bir göz atacak olursak eminim tüm Karşıyakalıların temennisi de benimle aynı olacaktır. Göztepe'nin hemen hemen aynı büyüklükteki alanla ilgili projeleri (ne kadarı hayata geçti bilmiyorum ama en azından böylesi bir alanda neler yapılabileceğine dair bir fikir verecektir) şunlar;

3 adet nizami doğal çim saha, 3 adet nizami suni çim saha, 2 adet grassroots sahası olmak üzere toplam 8 futbol sahası, 2 adet tenis kortu, 2 adet basketbol voleybol sahası, 1 adet yarı olimpik yüzme havuzu, amfi tiyatro, açık hava satrancı alanı, kafeteryalar, sosyal aktivite alanları, rekreasyon alanları, 1500 kişilik grassroots öğrencileri için veli bekleme alanı ve sosyal tesisi. Ayrıca 8000 metrekare kapalı alan içerisinde 60 adet sporcu konaklama odası, 150 kişilik idari bina, sporcular için gerekli kapalı fitness alanı, sosyal alanlar, yemekhane, etüt salonları, sauna, hamam, masaj odaları, fizyoterapi salonu, derslikler, soyunma odaları, dinlenme salonları. Akademik ve teknik eğitim için 3500 meterekare kapalı alan içerisinde 12 derslik, uygulamalı eğitim derslikleri, laboratuvarlar, kantin birimlerini barındıran bir bina ile toplamda tam kapsamlı kolej binası... Tüm bu bilgiler ışığında öyle sanıyorum ki ''altyapı tesisi olarak 100 dönümlük alanda ne yapılacak bunu anlayamadım'' diyen Cemil Başkan da ikna olacaktır!

Öfkesi neye peki diye soracak olursanız; yukarıdaki açıklamanın içinde net bir şekilde görülüyor bence. Turgay Büyükkarcı'nın kulüp adına attığı her adımda ilk etapta Karşıyaka Belediye Başkanı olarak Cemil Tugay'ın kendisiyle irtibat kurması yönündeki beklentisinin karşılık bulmamasının yarattığı bir durum gibi duruyor. Daha önceleri belediye başkanı ile taraftar grupları arası anlaşmazlıklar, şimdilerdeyse belediye başkanı ile kulüp başkanı arasındaki iletişim kopukluğu gibi nedenler umuyorum ki Karşıyaka Spor Kulübü'nün elde edebileceği kazanımları, fırsatları elinden kaçırmaya devam etmesine yol açmaz...

Sağlıcakla kalın...


PAYLAŞ

Yazara Ait Diğer Makaleler

19.07.2024 Ötenazi

18.07.2024 Kapımıza dayanan tehlike

04.07.2024 Güçlünün kanunu mu, kanunun gücü mü?

21.06.2024 Kutsal toprakların gönüllü bekçisiyim

13.06.2024 Günah çıkarma çabası olsa gerek

05.06.2024 Kendi yaptığın tesiste işgalci durumuna düşmek!

27.05.2024 Bu burada kalmasın (U16 Türkiye Şampiyonu KSK)

20.05.2024 Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ''ahlaklısını'' severim

18.05.2024 Yarı finale 1 kala

07.05.2024 VIP

29.04.2024 Vandallar

18.04.2024 Bırakın da Karşıyaka Karşıyakalı olarak kalsın!

02.04.2024 Seçim sonrası

25.03.2024 Beşiktaş mağlubiyeti unutulmazlar arasına girdi

01.03.2024 İskele-Çarşı arasına üst geçti olmaz! Olmamalı...

28.02.2024 Yerel seçim sonrası bazı beklentilerim

16.02.2024 Ben de basketbol takımı kuracağım diyenlere...

30.01.2024 Adaylar

24.01.2024 Ufuk Sarıca

17.01.2024 Küfür

30.12.2023 Ne Arabın yüzü, ne Şam'ın şekeri

19.12.2023 Sabahın şerri, gecenin hayrı

12.12.2023 Hakem-Hekim

29.11.2023 İnanç ve mücadele

27.11.2023 Yazık sana güzel İzmir

16.11.2023 Mağlubiyet değil de asıl üzücü olan kabullenmek

10.11.2023 Yaşatacaksınız...

27.10.2023 Cumhuriyet'i biz böyle kazandık!

23.10.2023 Toplumsal cinnet mi, toplumsal cehalet mi?

11.10.2023 Taraftar-Seyirci

04.10.2023 Voleybol Şube

25.09.2023 İşler yolunda giderken herkes dost

07.09.2023 Vapur İskelesi'ndeki saatimiz ne olacak?

27.08.2023 Mustafa Abi

23.08.2023 Utanmazlar

18.08.2023 Özel okul sorunsalı

28.07.2023 Nereden nereye!

21.07.2023 Başkanlar gelir geçer, aslolan Karşıyaka'dır

06.07.2023 Yeni tramvay hattı

27.06.2023 Elektrik

19.06.2023 Final serisinin ardından

11.06.2023 Dördüncü final, haydi bakalım...

06.06.2023 Ağaç katliamı ve sinek istilası

31.05.2023 Hadi bakalım, sıradaki gelsin...

26.05.2023 KSK kongresi

17.05.2023 İkinci Tur

07.05.2023 Seçimlere giderken...

18.04.2023 Bir türlü düzeltilemeyen şeyler...

22.03.2023 Bir kendinize gelin artık!

14.03.2023 Neden olmasın

03.03.2023 Olması gerektiği gibi

23.02.2023 Şimdi anladık mı?

30.01.2023 Mizah da ölürse...

13.01.2023 Araftayız

30.12.2022 Yeni yıla girerken...

19.12.2022 Kentsel dönüşümün atletizme katkısı

01.12.2022 Keşke...

21.11.2022 Ufuk Sarıca eleştiriliyor mu, eleştirilmeli mi?

06.11.2022 Geçmiş olsun Errick McCollum

24.10.2022 İlahi Masterchef...

12.10.2022 Rüya gibi başlayıp kabus gibi biten bir hafta

22.09.2022 Çözülmesi şart bazı sorunlar ve son 2 transfer

01.09.2022 Yeni sezon başlarken bir bakışta 10 transfer

13.08.2022 Covid Çakalları

08.08.2022 Obezite artık kaderiniz değil

22.07.2022 Biz davet ettik ve ağır bir bedeli olabilir...

08.07.2022 Çok oldu ama artık!

23.06.2022 Transferde aceleci değil ama hızlı olunmalı

27.05.2022 Son ağaç kesildiğinde...

15.05.2022 Büyük Heyecan

12.05.2022 Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir!

26.04.2022 Takımın önüne hedef konmalı!

18.04.2022 Gençler ne düşünüyor?

04.04.2022 Z Kuşağı

28.03.2022 M'Baye'nin Melih'e cevabı...

15.03.2022 Doktora iade-i itibar için aşılması gereken engel

05.03.2022 Yine zeytin

17.02.2022 Karşıyakalı başı önde ayrılmamalı...

07.02.2022 Siz hangi görüşe daha yakınsınız?

14.01.2022 Vicdanın yoksa Allah'ın da mı yok!

31.12.2021 Gün olur yeniden bahar gelir-Hoş geldin 2022

23.12.2021 Müthiş oyun, hayat veren galibiyet

17.12.2021 Bunların keyfini mi bekleyecez?

09.12.2021 Ufuk Sarıca'nın kredisi sonsuz mu?

22.11.2021 Parti kurmaya bile kalktılar ya, pes!

15.11.2021 19  12

09.11.2021 Egemen Güven'in suçu neydi?

01.11.2021 Kim bilir?

24.10.2021 Üvey evlat!

11.10.2021 Bazı doktorların ödleri kopuyor

23.09.2021 Vapur bir keyiftir!

03.09.2021 Allah rahmet eylesin...

19.08.2021 Bu memleket daha önce de göç gördü, ama böyle değildi!

04.08.2021 Kızılçam

19.07.2021 Bu bayram biraz daha bayram gibi, ama...

28.06.2021 Aşı şımarıklığı

11.06.2021 KSK şirketleşme modelindeki bazı soru işaretleri

28.05.2021 Şirketleşme ve tebrik

24.05.2021 Benim favorim Karşıyaka!..

10.05.2021 Yenilsen de, yensen de!..

30.04.2021 Kovidler göçü!..

26.04.2021 Devasız dert, cehalet

18.04.2021 İnsan canı için 17 Nisan ve diğer Can'lar için Çamlık yolu

08.04.2021 Tebrikler takım, bravo Nihat Özdemir, bekliyoruz Sağlık Bakanım

01.04.2021 Sana kırmızı çok yakışıyor

24.03.2021 Olmadı, olamadı...

14.03.2021 Biri bayram mı dedi!..

07.03.2021 Anlamadığım şeyler; boykot ve şampiyonluk anıtının yolculuğu

01.03.2021 Su-i misal emsal teşkil etmez!

16.02.2021 Hadi zoru başaralım

01.02.2021 Mavişehir çocukları sevinsin...

22.01.2021 Bu kış da bitecek, güzel güneşli günler gelecek…

08.01.2021 Son ırmak kuruduğunda

02.01.2021 Tek büyük!

26.12.2020 Özledim

15.12.2020 Sözüm en çok siz sorumsuzlara; en az 1 yıl daha...

25.11.2020 Aşı geldi, dertler bitti (mi?)

16.11.2020 Herkes Covid Pozitif gibi!

03.11.2020 Deprem ve gavur İzmir

17.10.2020 Karşıyaka'da asayiş berkemal mi?

12.10.2020 İşte Takım

06.10.2020 Basketbolda bakalım zaman neleri getirecek?

26.09.2020 Başkan kötü, başkan iyi... Bir karar verseniz

19.09.2020 Hepimiz bir değiliz tabi, önce insan olmak lazım!

12.09.2020 Ceza

01.09.2020 Sistemde bir hata mı var acaba?

19.08.2020 Bu kez ne olacak peki, hiç düşündünüz mü?

10.08.2020 Sizler bari yapmayın bunu..!

30.07.2020 Karşıyakalı mutsuz ama umutsuz değil!..

16.07.2020 Survivor ve yaşam hakkına saygısızlık, ne yaman ironi!

10.07.2020 Karşıyakamda bana her gün güzel dostlar...

01.07.2020 Dayak da yesek devam...

26.06.2020 900 Liralık umut

19.06.2020 Bir taşla iki kuş!

12.06.2020 Biz TaMaM demeden coronavirüs bitmez; Karşıyaka taraftar grubuna

07.06.2020 Şu saatten sonra...

30.05.2020 Nasıl olacak, nasıl?

23.05.2020 Çenede maske

16.05.2020 Şampiyon Karşıyaka; Eurocup mı FIBA Champions League mi?

09.05.2020 Dumur detayından anne kavramına...

03.05.2020 Biraz da mizah...

25.04.2020 Rehavete kapılmak için çok erken!

18.04.2020 Karşıyaka Çarşısı

11.04.2020 Sadece 2 gün dayanamama korkusu ve boşluğun yerini alan kural tanımazlık

02.04.2020 Migren - 65 Yaş Üstü - İzmir

20.03.2020 Doktor kahraman mı?!

13.03.2020 Coronavirüs

06.03.2020 Yelken, içimizdeki İrlandalılar ve anormal olan üç şey!

02.03.2020 Karşıyaka manzaraları

26.02.2020 İyi, kötü, çirkin

14.02.2020 kArŞıyaKa

03.02.2020 Karşıyaka için; itidal...

27.01.2020 Basketbol adına her şey için teşekkürler Black Mamba

17.01.2020 Medeniyet tarikatına mensup Filenin Sultanları

06.01.2020 Efes maçının özeti; kendi göbeğini kendin keseceksin arkadaş

30.12.2019 Ölümü gösterip sıtmaya razı edemeyecekler, 2020'ye yeni umutlarla...

13.12.2019 Çok yazık, çok üzücü... Şayet kapatıldıysa!

02.12.2019 Kazanılan bir maçtan fazlası! Zirvede devam...

30.11.2019 Sen mi, siz mi?

25.11.2019 Türk usulü Black Friday - Esmer Günler, eyvah!

06.11.2019 2014-2015 sezonu (Şampiyon Takım) ve başlangıç itibariyle bu sezon

04.11.2019 Esarete başkaldırının sembolleri Vals'te buluştu

24.10.2019 Takımın lakayıtlığı Ufuk Sarıca'nın formsuzluğuyla birleşince

18.10.2019 Ben ölürsem seni iyileştiremem ki!

16.10.2019 Nargilenin götürdükleri

08.10.2019 Germiyan Köyü, Slow Food ve Germiyan Festivali

28.09.2019 Karşıyaka'nın basketbolda yeni transferlerinin analizi - Bölüm 2 - Yerli Transferler

26.09.2019 Karşıyaka'nın basketbolda yeni transferlerinin analizi

13.09.2019 Banka sırası bekleyenler-Poliklinik sırasında bekleyenler

03.09.2019 Karşıyaka bir basketbol kulübü mü oluyor?  

20.08.2019 Ağaçların gözyaşları

09.08.2019 Kaz Dağları'nın üstü altından değerlidir...

26.07.2019 Çamur at izi kalsın!

06.07.2019 Phaeton (Fayton)

21.06.2019 Ufuk Sarıca’nın aynı başarıları yakalayabilmesi için!

17.06.2019 Önce Karşıyaka, sonra Ufuk Sarıca veya Oktay Mahmuti

11.06.2019 Ayranı yok içmeye!

31.05.2019 Hasretle bekliyoruz

20.05.2019 Eskiden!..

02.05.2019 Basketbolda Karşıyaka play off dışı. Şaşırdık mı?

25.04.2019 Ölüm yetmez!..

12.04.2019 16 Günahsız ve İnsansı’lar…

01.04.2019 Kutsal topraklar artık ona emanet: Dr. Cemil Tugay

29.03.2019 Meğer 2014 yılında anket yapılmış!

11.03.2019 El-İnsaf

19.02.2019 Yalı Caddesi zengini ile site ortamı zengini arasındaki farklar

13.02.2019 Karşıyaka’nın yeni basketbol koçu kim olacak?

12.02.2019 Disidoro köşkü sensiz çok ıssız…

28.01.2019 Kırılan gururumuzu onarmaya set çeken adam: Erving Walker

22.01.2019 Yiğidi öldür, hakkını yeme!

15.01.2019 All Star ve Karşıyaka

07.01.2019 Bir noel ayini ve gönül kardeşliği

07.01.2019 Karşıyaka kime teslim edilmeli!..

07.01.2019 Cesur Yürek Assem Marei

07.01.2019 Black Friday –Hayırlı Cuma- Efsane Cuma hangisi?

07.01.2019 On’suz Kasım

07.01.2019 Stat konusu

07.01.2019 Karşıyaka Destanı

07.01.2019 FİBA Eurocup üvey evlat mı? Bizler inandık, siz de inanın!

07.01.2019 Takım

07.01.2019 Haydi Kaf Kaf!..

07.01.2019 İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu ve bir de Arda Turan

07.01.2019 Karşıyaka forması giymiş topluluk...

07.01.2019 Basketbol, yeni sezon, yeni transferler ve Karşıyaka

07.01.2019 Kapatılan parklarımız açılınca ne göreceğiz?

07.01.2019 Bir efsanedir Kaf Kaf

07.01.2019 Kurban

07.01.2019 Primum non nocere= Önce zarar verme

07.01.2019 Eski Karşıyakalılar lakaplarıyla anılır, yiğit ölür şan kalır

07.01.2019 Ayaklarım kesildi, Türkiye ayaklandı!

07.01.2019 Keşke!..

07.01.2019 Anıt güzel olmasına güzel ama...

07.01.2019 Gri'den beyaza Karşıyaka

07.01.2019 O bir Karşıyakalı

07.01.2019 Köpek öldürme=Mala zarar verme!

07.01.2019 Yazık! Çok yazık!

07.01.2019 Psikolojik eşik açıldı, sırada yeni hedefler ve gelecek organizasyonu

07.01.2019 Doktor insan mı?

07.01.2019 Bizler inandık, siz de inanın!..

07.01.2019 Karşıyakalılar bitti demeden bitmez…

07.01.2019 And the Oscar goes to…

07.01.2019 Sevgililer günü önce Anadolu’da vardı

07.01.2019 Karşıyaka’ya gelmeden hiç kimse kendini namağlup ilan etmesin!

07.01.2019 Trifunovic-Markovic, her ikisi de kaybetti!..

07.01.2019 Neden (Genelde) Babalar önce gider…

07.01.2019 Doktor, antibiyotik yaz!.. Yoksa…

07.01.2019 Kime bizden diyeceğiz, kime onlardan!

07.01.2019 Pınar Karşıyaka-Ewe Baskets Oldenburg, şaka gibi!

07.01.2019 Çok geç olmadan, birlikte, kararlılıkla…

07.01.2019 Şimdi mazeretin ne olacak Trifunoviç?

07.01.2019 Karşıyaka için play off neden olmasın!

07.01.2019 19.12… Gururlan Karşıyakalı

07.01.2019 Katliam olanca hızıyla sürüyor

07.01.2019 New Orleans’tan Karşıyaka’ya caz!..

07.01.2019 Büyükçekmece değil, çile çekmece bunun adı...

07.01.2019 Obez insan ticareti

07.01.2019 Trifunoviç’in dikkatine

07.01.2019 Karşıyaka acınacak halde mi? Ayağa kalk ve bağır: Hayır!..

07.01.2019 Sevdamız Karşıyaka…

07.01.2019 Yeni sezon başlarken Karşıyaka'nın yeni transferlerinin analizi

07.01.2019 "Biranın tadı, kadının adı" var mı, yok mu?

07.01.2019 Avrupa Şampiyonası’nda Ufuk Sarıca ve Milli Takım

07.01.2019 Büyük Taarruz!..

07.01.2019 Çeşme'de gerçekten olan ne?

07.01.2019 Beğenmeyen dinlemesin!

07.01.2019 Yaz mevsiminde bir başka zamanlar Karşıyaka

07.01.2019 Oku!..

07.01.2019 İzmir'de deprem oldu, ama İstanbul daha çok sallandı!

07.01.2019 Tebrikler

07.01.2019 H.M. Akpınar’ın en büyük talihsizliği ve Anıt!..

07.01.2019 Karşıyaka’da sil baştan mı, revizyon mu?

07.01.2019 Şu doktorlardan nefret ediyorum!

07.01.2019 Karşıyaka Pınar

07.01.2019 Referandum

07.01.2019 Geleceğe dönüş

07.01.2019 İzmir'e sembol buldu, ismi unutuldu!

07.01.2019 Olsaydı olurdu!

07.01.2019 Biz Karşıyakalıyız

07.01.2019 Karşıyaka'da hala deniz var mı?

07.01.2019 Yalnız Adam Markoviç artık yalnız değil!

07.01.2019 Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir!

07.01.2019 Zor ama imkansız değil!..

07.01.2019 Basketbol Karşıyaka'dır...

07.01.2019 Cevapsız sorular-Neden?

07.01.2019 Tramvay hasreti

07.01.2019 KSK tek ve bütündür! Ama…

07.01.2019 Gavur İzmir

07.01.2019 Her şeye rağmen; neden olmasın!

07.01.2019 Pınar Karşıyaka-Galatasaray Odeabank maçı haksızlıklar serisi ve Ergin Ataman

07.01.2019 Teröre karşı Dünya Karşıyakalılar Günü!

07.01.2019 Halirrothios'un zeytinle imtihanı

07.01.2019 Yeşil Giresun Belediyespor maçının ardından…

07.01.2019 KSK ve aklıma takılan bazı sorular!..

07.01.2019 Karşıyaka'nın ölümcül dönüşümü!

07.01.2019 Takım olmak ve üç yanlış bir doğru

07.01.2019 Karşıyaka "Spor" Kulübü'dür!

07.01.2019 Utanma "Meme" de!..

07.01.2019 2000 TL

07.01.2019 Yeni sezon başlarken salon kültürü nerede?

07.01.2019 Burası Karşıyaka

07.01.2019 Biz Karşıyakalıyız demekle olmuyor!

07.01.2019 Bayram sevinci karın ağrısına dönüşmesin!

07.01.2019 Pınar Karşıyaka'nın yeni yabancı basketbolcularının analizi

07.01.2019 Basketbol hayattır


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

Köşe Yazarları

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?