ANA SAYFA > SPOR > Karşıyaka’da 15 Temmuz Tenis Şöleni sona erdi

Karşıyaka’da 15 Temmuz Tenis Şöleni sona erdi

818
A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
Karşıyaka’da 15 Temmuz Tenis Şöleni sona erdi

Gençlik Spor Karşıyaka İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 15 Temmuz Şehit ve Gazileri küçük yaş kategorileri tenis turnuvası sona erdi.

Karşıyaka Örnekköy UTEM’de yapılan turnuvada dereceye girenlere ödüllerini Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Gençlik Spor İzmir İl Müdürü Nüammer Uslu, Gençlik Spor Karşıyaka İlçe Müdürü Musa Yelek tarafından verildi.
Puan sıralamalarına göre yapılan turnuvada dereceye giren sporcular şöyle:

9 Yaş Kızlar(Ana Tablo): 1. Nehir Soy (Kültürpark), 2. Asya Alagöz (Karşıyaka)
9 Yaş Kızlar (Conslation): 1. Ayça İpek Toprak (Karşıyaka), 2. Ela Düzovalılar (Karşıyaka)
9 Yaş Kızlar (Çiftler): İpek Toprak/Asya Alagöz (Karşıyaka), Ayşe Naz Çoğuplugi/Ekin Serdaroğlu (Uşak)
10 Yaş Kızlar: 1. Esila Toklu (İzmir Telekom), 2. Alara Kocaoğlu (Alaçatı)
10 Yaş Kızlar(Conslation): 1. Sara Evren (ENKA), Ayça Eltepe (Ferdi),
10 Yaş Kızlar: Zehra Yavuz (İZTİK), Hanzade Yapıcı (Alaçatı)
10 Yaş Kızlar (Conslation): 1. Nevin Nil Özraç (İZTİK), 2. Ela Yenice (İZTİK)
10 Yaş Kızlar: 1. Yağmur Diner (Tekirdağ), 2. Pelin Ece Hanımşen (Burdur/Bucak)
10 Yaş Kızlar: Cemile Nazlı Kara (Ferdi), 2. Deniz Turna (Ferdi)
10 Yaş Kızlar Çiftler: 1. Esile Toklu(İzmir Telekom)/Ayça Eltepe (Ferdi), 2. Fatma Naz Uyanık/Ayşe Aslı Uyanık (Burdur/Bucak)
10 Yaş Kızlar Çiftler: Alara Kocaoğlu(Alaçatı)/Alin Şanlı (Karşıyaka), 2. Melisa Işık (Ferdi/Nazenin Karakoç (Uşak)
9 Yaş Erkek (Ana Tablo): 1. Kerem Genç (Kültürpark), 2. Adem Çakırbay (Karşıyaka)
9 Yaş Erkek (Lonlation): 1. Bartu Özkan (Balıkesir), 2. Yiğit Çimenler (Karşıyaka)
9 Yaş Erkek Çiftler (Ana tablo): Kağan Arda/ Kuzey Arda (Balıkesir), 2. Özgür Deniz Turan/Egemen Zengin (Karşıyaka)
9 Yaş Erkek çiftler (Lonlation): 1. Adnan Çakırbay/Yiğit Çimenler (Karşıuyaka), Yiğit Alp Yüksel/Hüseyin Ata Apaydın (Uşak)
10 Yaş Erkekler: 1. Çınar Tilki (İzmir Telekom), 2. Egemen Esas (Karşıyaka)
10 Yaş Erkekler: 1. Kuzey Uğurcan (Karşıyaka), Doruk İzmirlioğlu (Karşıyaka)
10 Yaş Erkekler: 1. Samim Filiz (Karşıyaka), 2. Kayra Şimşek (Burdur/Bucak)
10 Yaş Erkekler (Conslation): 1. Egemen Çankaya (Uşak), 2. Arhan Ateş Altun (İZTİK)
10 Yaş Erkekler: Bora Kurucu (Kültürpark), 2. Cem Hamarat (Ferdi)
10 Yaş Erkekler: Efe Özkan (Alaçatı), 2. Kerem Tamer (Ankara)
10 Yaş Erkekler Çiftler: Çınar Duru/Çınar Turgay (Ankara Tenis Kulübü), 2. Çınar Tilki (İzmir Telekom)/Kuzey Uğurcan (Karşıyaka)
10 Yaş Erkekler Çiftler: 1. Samim Filiz/ Doruk İzmirlioğlu (Karşıyaka), 2. Cem Hamarat (Ferdi)/Akın Atabulu(Alaçatı)

PAYLAŞ
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Önceki Haber 150.yılda sanat sokakta
Sonraki Haber Karşıyaka voleybolda Çamlıbel ile devam ediyor

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Site en altı (bostanlıspor spor akademileri)