ANA SAYFA > SPOR > Karşıyaka, Yelken ILCA Yarışlarında 1 birincilik, 1 ikincilik aldı

Karşıyaka, Yelken ILCA Yarışlarında 1 birincilik, 1 ikincilik aldı

A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
Karşıyaka, Yelken ILCA Yarışlarında 1 birincilik, 1 ikincilik aldı

Türkiye Yelken Federasyonu 2022 Yıldızlar Kupası ILCA Yarışları Tamamlandı

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2022 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF 2022 Yıldızlar Kupası ILCA Yarışları Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Başkan Özlem Akdurak, As Başkan Hakan Yenigün ve Kulüp Yöneticileri ve Ailelerin  katılımıyla düzenlenen ödül töreninde dereceye giren yelkencilere kupaları verildi.
ILCA 7 Genel kategorisinde Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Yiğit Yalçın Çitak birinciliği elde ederken, aynı Kulüpten Berkay Abay ikinci, Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Efe Alpkoçak üçüncü oldu. 
ILCA 7 Genç kategorisinde ise Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Eyriparmak birinci sırada, Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Uygar Kızılkaya ikinci sırada ve aynı Kulüpten Sinan Mumcu üçüncü sırada yer aldı.
ILCA 6 Genel kategorisinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel birinciliği, Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur ikinciliği ve Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Can Veysel Kaşka üçüncülüğü elde etti. 
ILCA 6 Kadın kategorisinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Deniz Dönertaş ikinci ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Spor Derneği’nden Zülal Alev Erkan üçüncü oldu.
ILCA 6 Genç kategorisinde ise Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur birinci, Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Can Veysel Kaşka ikinci ve İskenderun Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü’nden Alp Hoşgör üçüncü oldu.
ILCA 4 Genel kategorisinde Teos Yat ve Yelken Kulübü’nden Mustafacan Öztuncel birinci,   Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Fahri Can Tatlıcan ikinci, İstanbul Yelken Kulübü’nden Bulut Çanakçı üçüncü, Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ateş Varol dördüncü ve İskenderun Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü’nden Nurettin Mert Sütlü beşinci oldu. 
ILCA 4 Kız kategorisinde Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Ece Tüzün birinci sırada, Turgureis Yelken Kulübü’nden Bilge Nur Yazıcı ikinci sırada, Era Bodrum Yelken Spor Kulübü’nden Defne Ünaldı üçüncü sırada yer aldı.
ILCA 4 Junior kategorisinde ise Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken Şubesi’den Kerem Sungun birinciliği, Yalıkavak Yelken Spor Kulübü’nden Fevzi Kurt ikinciliği ve Heybeliada Su Sporları Kulübü’nden Ali Emre Can üçüncülüğü elde etti.

PAYLAŞ
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Önceki Haber Sarıca: Seriyi sürdürmek istiyoruz
Sonraki Haber Bostanlıspor Türkiye Oryantiring Şampiyonası'na katılıyor

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Çok Okunanlar

Yatırımlara Korona ayarı

3

İzmir Valiliği'nden duyuru

4

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

sultanbeyli escort