ANA SAYFA > Yazarlar > Avni Erboy > O Karşıyaka’dan, Karşıyakalı!..

O Karşıyaka’dan, Karşıyakalı!..

AvniErboy
Sosyal Medya :
12 Aralık 2021, Pazar 10:43
344 kez okundu

Pınar Karşıyaka’nın başarı grafiğindeki eğrilerin ne zaman düzelip, yükselişe geçeceği kadar, Karşıyaka futbol takımının “çıkmaz sokak”ta kalıp kalmayacağı gibi, “duvara tosladıktan sonra mı geriye dönecek?” sorusu merak konusu.
Sezon başındaki transfer yasağının kaldırılmasıyla birlikte, “O sene, bu sene…” marşlarını sandıktan çıkarıp provalarını yapmaya hazırlandığı ve “başarı günleri” iple çekildiği dönemdeki zikzaklar şaşırttı! Üst ligleri özleyenlerin takımın tırmanışa geçeceği günlerin hasretiyle yanarken, bir anda yine “Ne olacak bu Kaf Kaf’ın hali?” soruları gündeme bomba gibi düştü! Tribünlerde “İstifa” nidaları yükseldi. Ve koltuklar tek tek boşaldı…
Gerçekten “Ne oluyor Karşıyaka Spor Kulübü’nde?” desek, alacağımız cevap: “Ne var ki!..” olacak.
Şimdi burada duralım…
Her tarafın güllük gülistanlık olduğuna inanmam biraz güç. Hele bataklıkta açacak bir anemonun mucize olarak çıkmasını seyretmek için de asla beklemeyeceğimi açık yüreklilikle söylemeliyim.
Taraftar, üstelik de üyeler için  “ne olup olmadığını” bugün değil, genel kurulda sormalarını öneririm. Hesap sorulacak ve verilecek tek yer orası olmalı. Erkek adam o gün çıkar hesabını da sorar. Cevap verirler vermezler. Doğru yalan söylerler. Onu bilemem ama “söz uçar yazı kalır.” Belgeler, gerçekleri ayna gibi yüzüne vurmalıdır, insanoğlunun!..
Her şey yalan olsa da, doğru tekdir: Genel kurul…
Futbol, basketbol dedik demesine de fileyi es geçmeyelim… Karşıyaka voleybol takımında sorun var mı? Yok!
Takım başarılı mı? Evet!
Bütçe diğer rakiplerine göre düşük mü? Kesinlikle!
Üçü (futbol, basketbol, voleybol) bir bütünün parçası değil mi?
O zaman doğru oturup eğri düşünmeyeceksin… Dimdik ayakta duracaksın ki, örnek olasın… Sana bakıp da ders çıkarmıyorlarsa, sonuçta yapılacak bir şey yok! O da; onların sorunu…
1200 yıllarda yaşayan İslam âlim ve büyük velilerden biri, asıl adı Müslihüddin Şeyh Sadi olan, bilinen ismiyle Sadi Şirazi’nin sözünü duydunuz mu? “Ders alınmazsa, her hata bir sonraki hatanın virüsü olur.”
Ama ne yazık ki, hatalardan ders çıkarmak bir yana, hatayı hata ile telafi etmeye özen gösterenlere çokça rastladığımız yaşamımızda söyleyeceğimiz tek şey; “İnsan hata yapmayan değil, hatasını görebilen ve hatasından ders çıkarabilendir” sözü olmalı.
Çok sık kullanırım: “Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az!..”
Elbette voleyboldaki güzellikler gibi tenis, yelken es geçilmemeli… Sorun mutlaka vardır. Önemli olan yönetimdeki birlik, bütünlük ve başarının getirdiği güzellikleri yaratan gizli lider olsa gerek! Sorumlu ancak sorunsuz… Böylelikle de her şey kontrol altında.
Şöyle yaşadığın kente baktığında güzellikleri görmemek için kör olmak gerekir. Elbette bakar körleri de es geçmeyelim. Bir de gizli kalmış, kalmasını isteyenler de yok değil.
Karşıyaka’dan başladık, devam edelim…
Karşıyakalı olup da başarısının doruğuna çıkan ancak gerçek değerini ne yazık ki göremeyenleri görünce, duyunca, gerçekten “böyle olmamalı” diyenlerden birisiyim. Hangi dalda olursa olsun mutlaka başarıyı yakalayanlar, hele hele bunları tırnaklarıyla kaza kaza elde edenlere hiçbir zaman haksızlık etmemek, onları görmemezlikten gelmemek gerekir.
Sporda olsun, kültür, sanat, müzik, ekonomi. Hiç önemli değil. Yeter ki başarı merdivenlerini teker teker çıkanlar ve yeteneklilere biz de destekçi olmalıyız. Gelin görün ki, destek ne kelime köstek olanlar yok mu?
Ah onlar!..
Adamın biri deniz kenarında dalgın dalgın dolaşırken, bir sepete rastlar. Sepette hareketlenme olduğunu dikkat edince de yanına gider ve bir de ne görsün. İçi yengeç dolu. Yengeçler sepetten dışarıya çıkmak istemekte, bunun için de yukarıya doğru hareket halindedirler. Adam müdahale etmeyi düşünür. Sonra vazgeçerek kafasını kaldırır, deniz kıyısında avlanmakta olan balıkçıyı görür ve seslenir: “Bakar mısınız? Bu sepet sizin mi?”
Balıkçı “evet” diye cevap verince, adam konuşmasını sürdürür: “Yengeçler dışarıya çıkmaya çalışıyor. Kaçacaklar.”
Balıkçı şöyle bir adama bakar ve gülerek: “Hiç merak etmeyin bir yere çıkamazlar. Yukarıya doğru gidenin ayağından diğerleri çeker, hepsi geri düşerler. Bugüne kadar ayağı çekilip de sepetten çıkanı görmedim…”
Hayat böyledir. Başarıyı çekemeyenleri uzakta aramayacaksın. Hep yanı başındadır, aynen sepetteki yengeçlerin öyküsü gibi… Latife yapanlar da yok değil. Nasıl mı? “Ama ben hep gitmişimdir. Kiminin hoşuna, kiminin zoruna…”
Oysa başarılı olanların ayağından çekmek yerine onlara omuz vermek daha doğru. Yaşamım boyunca bu felsefenin arkasında oldum ve hep omuz vermeyi yeğledim. Elinden tuttum, yükselttim. Yükselmelerin gururunu yaşadım…  
“Yaşam boyunca başarı basamaklarını arayanlara kör olmak yerine göz olmak” en güzeli diye düşünüyorum.
Azerbaycan’ı seviyorum. Bakü beğendiğim, her dönem gitmekten zevk aldığım bir şehir. Tunç Afşar’ın FC Bakü de olduğu dönemlerden bu yana dostlarımla hep görüşmeye fırsat yaratıyorum. Bostanlıspor-FC Bakü kardeşliği, hele hele dünya ve olimpiyat şampiyonu, ülkenin olimpiyat komitesi başkan yardımcısı, Avrupa Fair Play Komitesi yönetim kurulu üyesi Hazar İsayev ile olan dostluğum, kardeşliğim beni bu ülkeye daha da bağladı. O nedenle de, fırsat buldukça Azeri web gazetelerine göz gezdiririm. Yine Azeri medyasında dolaşırken gözüme Armağan Zengin haberi takıldı. Okurken, “Ben bunu nereden tanıyorum” diye düşünmeye başladım ki; jeton düştü!..
Geçmiş dönem Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar tanıştırmıştı, genç ve yetenekli sinema sanatçısı Armağan’ı… “Ağabey bak. Karşıyakalı delikanlımız gelecekte ünlü bir yıldız olacak” demişti. “Ona bir Karşıyakalı genç yetenek olarak destek veriyorum. Hepimiz vermeliyiz” diye de eklemişti…
Haberi bir solukta okudum, sonra diğer sitelere baktım. Hemen hemen her sitede röportajı da kullanılmıştı. Belki burada fazla havası yok gibi görülüyor ama derler ya; “Tanımayanı döverler” diye… Azerbaycan’da öyleymiş…
Artık dünya parmaklarının ucunda. Aradım Bakü’de sanatçı bir arkadaşımı, sordum Armağan’ı tanıyıp tanımadığını... “Tanışmadım ama burada çok seviliyor. Herkes onu tanır” dediğinde, “O bizim Karşıyaka’dan” havasını da bastım, vallahi… Ben fazla tanımam. İnanın gururlandım…
Doğduğu yer Karşıyaka’da belki de belli bir kesimin hiç tanımadığı, ne var ki kesinlikle tanıması gereken gerçek bir değerin acaba kıymetini biliyor muyuz?
Kimdir Armağan Zengin?
Öncelikle Dolunay dizisinde Burak rolünü oynadığını belirtmek gerekir. Sunucu ve şarkıcı olarak da sahne alıyor. Hasta denecek kadar Karşıyaka Spor Kulübü taraftarı. Karşıyakalı olacak da Kaf Sin Kaf’ı tutmayacak… Olacak iş mi?
Karşıyakalı genç yeteneğe elbette destek olmak onun dizilerini izlemek, “Bak bizim Karşıyakalı” demek gerekir diye düşünmeden edemiyorum…
Klasik olacak. “Bileğimi kessem yeşil kırmızı kan akar” diyenlerden birisi olan Armağan için şöyle bir öz geçmişine bakabilir miyiz?
Armağan Zengin, TV, Sinema ve devlet tiyatrosu sanatçısı olup Karşıyaka’da dünyaya geldi. Üç üniversite bitirdi. Master yaptı. Türkçe dışında İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca dillerini de bilmekte. 2010 yılından itibaren sinema, dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu, akustik konserlerde sahneyi başarıyla kullanıyor. Sunuculuk ve seslendirme de yapan oyuncu gitar, piyano, gan/kulak ve drama dersleri de vermek olup, 2015 yılından bu yana İstanbul’da yaşıyor. Sosyal medya üzerinden de popüler bir kesime hitap ediyor.
İyi bir eğitim alarak, Manisa Celal Bayar Üniversitesi (İşletme- Lisans), Anadolu Üniversitesi (Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimleri- Lisans),  MSM Sahne sanatları Oyunculuk & Müzik & Seslendirme, Okan Üniversitesi (Kurumsal İletişim -Yüksek Lisans (Master) tamamladı.
Kavak Yelleri, Karadağlar, Leyla ile Mecnun, Yıldızım Sensin, Artiz Mektebi, Kurtlar Vadisi, Anne, Vatanım Sensin, O Hayat benim, No:309, Arka Sokaklar, Yalancı Damat, Benden bu kadar, Yedi Kocalı Hürmüz, Keşanlı Ali Destanı gibi dizilerde başrol ve yardımcı rollerde oynadı. Ünsiyet (Kısa metrajlı filim) ve Dolunay ile ödül de kazandı.  Azerbaycan 2017 The First Ödülleri’nde; “En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu” Ödülü alarak gururumuz oldu ve ülkemize dış kaynaklı ödül getirdi.
Armağan kardeşimiz, Karşıyaka’dan çıktığı yolda başarı ile yürümeye devam ederken, haklı olarak doğduğu toprakların insanından da ilgi bekliyor. Bu onun en doğal hakkı. “Ben Karşıyakalıyım” diyerek, her ortamda bunu dile getiriyor ve yeşil kırmızı renklere gönül verip onun güzelliklerini anlatıyorsa da çok şeyi hak etmiş demektir. Bizim de onun gibi başarılı sanatçılara gönül borcumu olmalı. “Uzaktayız, ne yapabiliriz” demeyin… Eğer bir şeyi gerçekten isterseniz, ona sahip olmanın bir yolunu mutlaka bulabilirsiniz...

 


PAYLAŞ

Yazara Ait Diğer Makaleler

14.08.2022 Birçok kişinin değeri, yontulmamış elmaslar gibi içinde saklıdır.

07.08.2022 Çalışmak en hayırlı sermayedir!

31.07.2022 Büyümeli mi, küçülmeli mi?

24.07.2022 Gerçek dost, ağabey ve gazeteci…

18.07.2022 Türk Kadının gücü ve iki Semra…

15.07.2022 Avrupa Ödülünün değeri…

06.07.2022 Başarı çabaya bağlıdır!

23.06.2022 Engin Gençoğlu'nun başarısıdır!

13.06.2022 Büyük işler, küçük başlangıçlarla olur

04.06.2022 Hakemsiz mi oynatsak?

31.05.2022 Başarılı insanların arkasında durmak gerekli!

23.05.2022 Büyük Mustafa veya Mustafa Denizli

15.05.2022 Bağıra çağıra… Göz göre göre!

08.05.2022 BAL’dan oryantiringe nasıl geldik?

01.05.2022 Yar olsaydı kalırdı, yaraydı geçti...

23.04.2022 Mücadele edilecek bir yol daha varsa…

16.04.2022 Başarının yolu, konuşmayı bırakmak ve yapmaya başlamaktır

09.04.2022 Bırakın boş lafları da, gerçekleri görün!

03.04.2022 Bir avuç toprak, biraz da su…

26.03.2022 Sultanlar Ligi sizi bekliyor…

19.03.2022 Yöresel pazarlardan KSK sevgisine…

13.03.2022 Marka değeri ve hüsran yaratmak!

05.03.2022 Mutluluk veren insanlar

26.02.2022 Onu da artık siz düşünün!

20.02.2022 İyilik aradın mı, insanda kötülük kalmaz

12.02.2022 Pelikandan, flamingoya...

06.02.2022 Geçmişi bilmek, geleceğe ışık tutar

29.01.2022 Vay benim tarihi kulübüm…

22.01.2022 Yaşamını kenti için adamış insanın isyanı büyük olur!

16.01.2022 Taklit; şakşakçılığın en içten çeşididir

08.01.2022 Üzgünüm ama yok!..

01.01.2022 Bazen çok istesen de…

25.12.2021 Futbol, basketbol derken filede takım enflasyonu…

18.12.2021 Hani benim stadım Zübeyde Anne!..

06.12.2021 Şampiyonlar doğruyu yapana kadar oynarlar

27.11.2021 Battı balık, yan gider…

20.11.2021 Stat isteyen var mı?

13.11.2021 Arzu varsa, çözüm de vardır…

06.11.2021 1963’den bu yana…

01.11.2021 İyiye, doğruya, güzele…

23.10.2021 Sevgi şifadır. Sevgi güçtür. Sevgi; değişimin mührüdür…

17.10.2021 Bizim oğlan çok iyi kapıcı olacak!

09.10.2021 Neden, kendi çocuğunun kıymeti olmaz?

02.10.2021 İşine saygı… Federasyon seçimlerine az kaldı!..

26.09.2021 Pazartesi başladık, Salı bitirdik!..

20.09.2021 Hikâyenin sonunu “Şampiyonluk” ile tamamlayın

11.09.2021 Altıeylül ve Fair Play

05.09.2021 Okan Yüksel ve Erdoğan Arıpınar’a Merhaba…

28.08.2021 Altay zirvede, amatörler dipte!..

26.08.2021 Önemli olan insan olabilmek!

17.08.2021 Onlar olmazsa kim olur biliyor musunuz?

10.08.2021 Tunç Soyer yalnız değilsin…

02.08.2021 Adres önce Tunç Soyer olmalıydı…

28.07.2021 Bu neyin kafası?

23.07.2021 Dinlemesini bilmek!

12.07.2021 Adam

03.07.2021 17 yıl sonra gelen zafer…

26.06.2021 Sanırım hayal kurarken malzemeden çalıyoruz

19.06.2021 Siz siz olun. Kendinize güvenin!..

12.06.2021 Güler yüz, tatlı diliniz de mi yok?

05.06.2021 Korkaklar hiçbir zaman, zafer abideleri dikmemişlerdir

31.05.2021 Söz vermekle iş bitmiyor

24.05.2021 İbadet de gizlidir, yardım da…

17.05.2021 Ne olacak bizim stadın hali?

10.05.2021 Eller çoğalınca işler hafifler...

09.05.2021 Hakemler böyle istedi…

03.05.2021 İstek güç yaratır

24.04.2021 Beş yıl önce, beş yıl sonra…

17.04.2021 Cemal Amca’nın oğlu…

10.04.2021 Gençleri övün; fakat yaşlılara güvenin

03.04.2021 İZVAK neden bir anda cazip duruma geldi?

27.03.2021 Küçük sinek mide bulandırır…

20.03.2021 Yan gelip yatmıyor…

13.03.2021 Yönetenin mucizesi mi, başarısı mı?

06.03.2021 Sabrı öğrenmek de, sabır işidir

27.02.2021 Dört saat git, dört saat gel…

20.02.2021 Ne güzel, örnek olabilmek…

13.02.2021 Tıp henüz buna çözüm bulamadı…

06.02.2021 Ufuk Sarıca Karşıyaka’da mutlu, Karşıyaka Ufuk Sarıca ile daha da mutlu…

30.01.2021 Sporda temel ve yönetim farkı

23.01.2021 Talat Erboy’dan bu yana; Altay sevil, koş, atıl, oyna...

16.01.2021 Dostlar ortak noktada birleşmeli…

09.01.2021 Ne dersin Melis, başaracak mısın?

31.12.2020 Yoklar şehri Karşıyaka'da var olan?..

25.12.2020 Çanağa ne doğrarsan kaşığında o çıkar

21.12.2020 Gül verenin elinde gül kokusu kalır

11.12.2020 Biz hancı, onlar yolcu…

04.12.2020 Güneş parlarken herkes seni sevebilir

28.11.2020 Birlik, beraberlik, iyilik…

21.11.2020 Unutmayın, atılan ok geri dönmez…

14.11.2020 Severek yapılan iş, insanı mutlu eder

07.11.2020 Deprem gerçeği… KSK'de "Üçte Üç..."

24.10.2020 Aristoteles’in sözü Gümrükçü’yü mü işaret ediyor?

17.10.2020 Gelecek günlerde, gelecek başarılar…

10.10.2020 Kimse kusura bakmasın, biz tarafız…

03.10.2020 Kimi yüzsüz, kimi ikiyüzlü. Hayat ne garip değil mi?

26.09.2020 Hayale kucak açamayacak kadar yorgunluk…

19.09.2020 Büyük ve üstün insanın yükselmesi yukarıya doğrudur

12.09.2020 Sepetteki yengeçler değil, tarladaki karıncalar…

05.09.2020 Taraftarın sevgisinden başka ne görüyorsunuz?

29.08.2020 Sabır acıdır, meyvesi tatlıdır

22.08.2020 İnsanları ayıran da birleştiren de hep menfaat davasıdır

16.08.2020 Ay çekirdeğinin siyasetle ilgisi nedir?

08.08.2020 Spor sahalarını plajlara döndürmeyin…

30.07.2020 Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter! 

25.07.2020 Vücutlarımız bahçemiz, niyetlerimiz de bahçıvanımızdır

18.07.2020 Dürüst olmaktan korkma, kaybedeceğin en fazla yanlış insanlar olur

13.07.2020 Yangında kurtarılacak ilklerden kesinlikle değil

03.07.2020 Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu….

26.06.2020 Kahraman; menfaat endişesi duymaksızın, fedakar olandır…

19.06.2020 Birlik ve beraberlik, ölümden başka her şeyi yener

13.06.2020 Nasrettin Hocanın Fil Hikayesini bilir misiniz?

05.06.2020 Aralık sonu, Ocak başı… Altar Toker…

29.05.2020 Tutamayacağın sözü söyleme, yut!

22.05.2020 Erkek kişi söz verir, adam olan kişi verdiği sözü tutar.

15.05.2020 Bekle, senin olan sana gelecek!

09.05.2020 Kafeste doğan kuşlar, uçabilmenin bir hastalık olduğunu düşünür...

01.05.2020 Özgürlüğün geldiği gün, O gün ölmek yasak

24.04.2020 Hangi başkan halkın içinde…

19.04.2020 Gel de Türk gencini arama!

10.04.2020 Hizmet; böyle anlarda, hizmettir…

04.04.2020 Çare mi, çaresizlik mi?

28.03.2020 Gazeteci, gazeteci ise emeklisi olmaz!..

21.03.2020 Önce sağlığımız…

14.03.2020 Kıymet biliyor muyuz?

29.02.2020 Tohum toprağa, engelli topluma emanettir

22.02.2020 İzmir damga vurmaya devam!

15.02.2020 Akhisarlı Efsaneler

08.02.2020 Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil…

01.02.2020 Stat akla gelince sular durulmuyor!..

28.01.2020 Geriye sayım başladı…

16.01.2020 Spor; özgürlük, eşitlik, dayanışma mı?

04.01.2020 Verdiğimiz söz!..

30.12.2019 Hayaller… Ve gerçekler!..

22.12.2019 Ekilen FAIR PLAY’in tohumları…

14.12.2019 İzmir sporunda adalet bekleniyor…

07.12.2019 Ufuk Sarıca rüzgârı…

30.11.2019 Karşıyaka Stadı'nda martılar ile kargalar!..

23.11.2019 Karşıyaka Stadı Hikâyesi…

15.11.2019 Keşke Karşıyaka Stadı’nda da gezinseydiniz!..

09.11.2019 Karşıyaka Kaymakamı ve sporcu müdürler…

04.11.2019 Mutlu, çok mutlu!..

26.10.2019 Şampiyonlar Ligi gibi…

13.10.2019 35,5’dan 82’ye…

02.10.2019 Büyük başkan; Tuğrul Koparan...

22.09.2019 Kutsal Görev

13.09.2019 Milli heyecanlar ve Hasan’ın ölümü...

31.08.2019 İçi küflenmiş cevizin değeri var mı?

17.08.2019 Suların dansında en güzel taraf, yeşil kırmızı renkler…

15.08.2019 Her gün devam…

03.08.2019 Başarının sırrı yöneticilik...

29.07.2019 Yanlış yatırım…

21.07.2019 Aşkların en büyüğü

13.07.2019 Stadımı istiyorum…

06.07.2019 Hüzün geldi mi, peş peşe geliyor…

29.06.2019 Zarar yazar…

23.06.2019 Destek olmalıyız ki…

15.06.2019 Yüzde 30 krizi…

11.06.2019 Karşıyaka'dan; Ana’dan Ata’ya 2114 kilometre

02.06.2019 Orhunbilge kardeşlerden… Amca oğullarına…

03.05.2019 Ekip ruhu dedikleri…

21.04.2019 Kıskanılmamalı… Örnek alınmalı…

13.04.2019 Yiğidi öldür, hakkını yeme…

06.04.2019 İdam sehpasındaki mahkum…

29.03.2019 Gözün arkada kalmasın…

23.03.2019 Yapmak zor, yıkmak kolay…

17.03.2019 Spor yapmanın yaşı var mı?..

09.03.2019 Vah benim sporum…

03.03.2019 Başkan adayları ve Karşıyaka Belediyespor...

16.02.2019 Karşıyaka, spor ve adaylar…

09.02.2019 Gittiler…

26.01.2019 Halk Eğitim ve Spor

19.01.2019 Amatörlerin günahı ne?

07.01.2019 Karşıyaka’da Türk Kızılayı ve Spor…

07.01.2019 Yenilenin bahanesi hazır...

07.01.2019 İlkler Şehrinden doğan güzellik…

07.01.2019 Spor, Dinler… Ve yeşil kart

07.01.2019 Çok yahşi...

07.01.2019 Spor, insanlık ruhu…

07.01.2019 Derler ya… Adam gibi adam!...

07.01.2019 Gözleri buğulandı, yaş damladı...

07.01.2019 Yeni Zühtü Işıl ve arkadaşları aranıyor…

07.01.2019 Alkış mı, yuhalamak mı?

07.01.2019 Alın size bir örnek…

07.01.2019 Adam duvar çekmiş, yola meyve ağacı dikmiş…

07.01.2019 Gönüllerin kaymakamı

07.01.2019 Potanın gözü yaşlı…

07.01.2019 Sen, sen ol!..

07.01.2019 Hayvan sevgisi bu değil…

07.01.2019 Doğru işbirliğinin sonucu…

07.01.2019 Günü mü, geleceği kurtarmak mı?

07.01.2019 Kim kazandı?

07.01.2019 Karşıyakalılık Ruhu

07.01.2019 Başka Karşıyaka yoksa…

07.01.2019 Şampiyon…

07.01.2019 İzmir fair play’e damgasını vurdu!..

07.01.2019 Balonun ömrü toplu iğnenin deyişine kadardır…

07.01.2019 14. Yıla girerken…

07.01.2019 KSK’ye ve yönetime sahip çıkılmalı…

07.01.2019 Ayakta oynanan satranç…

07.01.2019 Bilmiyor muyuz, umursamıyor muyuz?

07.01.2019 Gözlüğünüz bozulduğunda çöpe atmayınız…

07.01.2019 Dünya Fair Play Karikatürleri Karşıyaka’da…

07.01.2019 KSK için bundan sonrası ne olur?

07.01.2019 Yelken… Karşıyaka ve Akdurak…

07.01.2019 Son hamle!..

07.01.2019 Basketbol kentinde iç açıcı olmayan durum!

07.01.2019 Yoksa fiyasko mu olacak?

07.01.2019 Beş kıtadan karikatürlerle Fair Play…

07.01.2019 Sözcükler’in getireceği mutluluk…

07.01.2019 15 Kasım'a ne kaldı… Bekleyelim…

07.01.2019 Taraftar dediğin böyle olur!..

07.01.2019 40. Durak...

07.01.2019 Gizli Kahramanlar

07.01.2019 Korttaki heyecan ve temenniler…

07.01.2019 DEVHEPA

07.01.2019 Son parkeyi de sen koy…

07.01.2019 “Ben” değil, “biz” olunca…

07.01.2019 Tribün liderleri…

07.01.2019 Basketbolda heyecan yaklaşırken...

07.01.2019 Paket açıldı…

07.01.2019 Doğru yolu göstermek…

07.01.2019 KSK’ye Don Kişot değil, Donald Amca lazım…

07.01.2019 Karşıyaka'da mütevazı kulübün başarısı…

07.01.2019 Beş yıldız, on numara…

07.01.2019 Havadan, sudan!..

07.01.2019 Potada sıfır çektik!..

07.01.2019 Karşıyaka’da güzel işler oluyor

07.01.2019 Can suyu!

07.01.2019 Karşıyaka, sevdalısının kıymetini bilmeli...

07.01.2019 Spor Okullarında doğru Seçim...

07.01.2019 Gönüllerin şampiyonu olmak daha zor!

07.01.2019 Kimse Duymasın!..

07.01.2019 Karşıyaka’da halkla buluşma…

07.01.2019 Bedava Sirke Baldan Tatlıdır!..

07.01.2019 Bir amatör kulübün başardıkları…

07.01.2019 Karşıyaka’da neler oluyor?

07.01.2019 Farklı olmak...

07.01.2019 Kamyonla değil, tek tek!..

07.01.2019 Umutlu muyuz, değil miyiz?

07.01.2019 KSK Sevdası

07.01.2019 Tarihi Karşıyaka İstasyonu müze olmalıdır!

07.01.2019 Suçlu kim?

07.01.2019 İzmir’den bir kervan geçti…

07.01.2019 Fair Play Kervanı, eski BESYO yeni SBF ve Rana Varol…

07.01.2019 Sertel kadar çalışmalılar!..

07.01.2019 Bir parke de sen koy…

07.01.2019 Kaymakam beyin telefonu mu?..

07.01.2019 1912 Karşıyaka örnek olmalı…

07.01.2019 Şampiyonlukta etken, Tahir Türetken…

07.01.2019 Yine döndük statlara…

07.01.2019 Sakız Adası’ndan Karşıyaka’ya selam…

07.01.2019 Olimpiyatlar ve sokak basketbolu

07.01.2019 Kaf Kaf'ı bu kampanya hayata döndürebilecek mi?

07.01.2019 Olmayan statlarımız

07.01.2019 Tersine dünya!..

07.01.2019 Havuz başı nöbeti

07.01.2019 Önce sabretmeyi öğrenmeliyiz…

07.01.2019 İsimlere takılmayın, sonuca bakın!

07.01.2019 Kollar sıvanmalı!..

07.01.2019 Spor ve Sponsorluk...

07.01.2019 Örnek olsun…

07.01.2019 Böyle vedaları hiç sevmem…

07.01.2019 Statsız İzmir bir kez daha düştü!

07.01.2019 Günün değil, geleceğin kurtulması…

07.01.2019 Kentsel dönüşüm mü?

07.01.2019 Avrupa defteri erken kapandı…

07.01.2019 Çarkın dişlileri…

07.01.2019 Karşıyaka Siyaseti ve Karşıyaka Spor Kulübü

07.01.2019 Don Kişot’luk!

07.01.2019 Bakü'de bir dost...

07.01.2019 38 bin 936 Kilometre…

07.01.2019 Geri pasla oynanmıyor mu?

07.01.2019 Aktif Şehir Karşıyaka…

07.01.2019 Nasrettin Hoca'nın filleri...

07.01.2019 Ortalık yangın yerine dönmeden…

07.01.2019 Karşıyaka’da neler oluyor?

07.01.2019 Nadide çiçekse...

07.01.2019 Engin giyotinden kurtardı!..

07.01.2019 Sizin için geçerli değil…

07.01.2019 29 Ekim'den 1 Kasım'a...

07.01.2019 Fair Play Ödülü

07.01.2019 Karşıyaka “Semt” değildir!..

07.01.2019 Fair Play’in yarattığı dostluklar…

07.01.2019 Daha ne konuşacaksınız?

07.01.2019 Elimizde...

07.01.2019 Karşıyakalı olmak

07.01.2019 Hareketli günler

07.01.2019 Sistem varsa…

07.01.2019 Dev balon ve küçücük iğne ucu…

07.01.2019 Çim tohumu atma töreni!..

07.01.2019 Eğitimli ilçe mi?

07.01.2019 Gel senin de heykelini dikelim!..

07.01.2019 Heykeli dikilmeli...

07.01.2019 Basketbol diye yazılır...

07.01.2019 Şampiyonlara selam olsun!..

07.01.2019 87 Dakika...

07.01.2019 Seçim heyecanı

07.01.2019 Fair Play Kervanı...

07.01.2019 Karşıyaka'ya "Tarihi Ödül"

07.01.2019 Güzel insanlar...

07.01.2019 Teşekkkürler...

07.01.2019 Yeter ki ayaklarından çekmeyelim...

07.01.2019 Karşıyaka yeni bir sporla tanıştı…

07.01.2019 Kupayla taçlanmalı...

07.01.2019 İstifa ve operasyon!..

07.01.2019 Şimdi av zamanı

07.01.2019 Kapak Olsun!..

07.01.2019 Akhisar’ın sporuna can veren marka değerleri

07.01.2019 Fair Play Kervanı...

07.01.2019 Haydi Karşıyakalılar, Altar’ı örnek alın

07.01.2019 Kumdan kale...

07.01.2019 Hepsini kapat, futbola bak!..

07.01.2019 Karşıyaka için bir şans

07.01.2019 Bardağın dolu ve boş tarafı...

07.01.2019 Karşıyaka Stadı

07.01.2019 Battaniyenizi alıp da gidin!..

07.01.2019 Bir kahraman yok mu?

07.01.2019 Karşıyakalılık bir sevdadır...

07.01.2019 Stat Aşkıyla...

07.01.2019 Gerçeklerle yüzleşin!..

07.01.2019 Spora zeytin dalı şart!

07.01.2019 Fark Yaratmak İçin...

07.01.2019 Karşıyaka'ya stat yapılmayacak mı?

07.01.2019 Coachluk Sarıca'ya yakışıyor...

07.01.2019 Zafer İnananlarındır...

07.01.2019 Kolları Sıvayın!

07.01.2019 Mazeretleri var!

07.01.2019 Sporda motivasyonun önemi

07.01.2019 KSK futbol altyapı hamle yaptı...

07.01.2019 Sonunda spor keşfedildi..

07.01.2019 Rafting mi dediniz?

07.01.2019 Anlayana sivrisinek saz...

07.01.2019 Futbol oyunu...

07.01.2019 Daha önce nerelerdeydiniz?

07.01.2019 Stat nereye yapılsın?

07.01.2019 Tavlada kıran kırana mücadele...

07.01.2019 Karşıyaka'da ağır toplar...

07.01.2019 VAR MISIN, ATATÜRK STADINI YIKMAYA?

07.01.2019 BELEDİYELER VE SPOR

07.01.2019 SOSYAL YAŞAM KAMPÜSÜ

07.01.2019 Çalışkan müdür ve Karşıyaka'daki proje

07.01.2019 Vicdanlara kalmış

07.01.2019 STAT YAPIN DA...

07.01.2019 “MUTLU KARŞIYAKA” İÇİN…

07.01.2019 NİCE ŞAMPİYONLUKLARA...

07.01.2019 SPORDA İHALE ZAMANI?..

07.01.2019 BUYURUN OY KULLANMAYA...

07.01.2019 SORUMLULARI UTANSIN!

07.01.2019 KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIYLA SOHBET...

07.01.2019 KARŞIYAKA SEVDASIYLA YANIYORLAR

07.01.2019 CHP’NİN RAKİBİ CHP

07.01.2019 DURAK İÇİN HİÇ ŞAŞIRMAM…

07.01.2019 AZİZ BAŞKAN DA KARŞIYAKA SEVDASI

07.01.2019 KARŞIYAKALI OLMAK, KARŞIYAKA'DA YAŞAMAK...

07.01.2019 SEN HİÇ YÖNETİCİLİK YAPTIN MI?

07.01.2019 NİCE ŞAMPİYONLUKLARA

07.01.2019 2023 HEDEFİYLE HİZMET...

07.01.2019 KARŞIYAKA'DA CHP'NİN ADAY ADAYI BOLLUĞU

07.01.2019 NİCE 100.SAYILARA...

07.01.2019 STADIMIZI İSTİYORUZ…

07.01.2019 24 SAAT ÇOK ÖNEMLİ

07.01.2019 BU DERBİ NEFES KESECEK

07.01.2019 KARŞIYAKA’NIN KADERİ BU OLMAMALI…


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

Çok Okunanlar

Yatırımlara Korona ayarı

3

İzmir Valiliği'nden duyuru

4

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

sultanbeyli escort