KARSIYAKA SGK'DAN ÖGRENCILERE FILM GÖSTERIMI
Yazının Tarihi : 11/5/2012 11:57:24 PM
Yazının Okunma Sayısı : 582
Yazının Kategorisi : HABERLER

KARSIYAKA SGK'DAN ÖGRENCILERE FILM GÖSTERIMI

Sosyal Güvenlik Kurumu Karşıyaka ve Bornova Şube Müdürlüğü, çocukları sosyal güvenlik konularında bilinçlendirmeye anaokulundan başladı.

Sosyal Güvenlik Kurumu, gelecegimizin teminati olan çocuklarimiza sosyal güvenlik bilincini olusturmak için çizgi film ve kitaplar yayinlamaya basladi.

Sosyal güvenlik bilincinin toplumda yayginlasmasini, kurumun genis kitlelere tanitilmasini saglamak amaciyla bir dizi film gösterilerin yaninda kitaplar dagitildi.

Izmir Sosyal Güvenlik Il Müdürlügü de bu proje kapsaminda sosyal güvenlik ne demektir? Sosyal Güvenlik Kurumu neden gereklidir? Gibi konularda çocuklarin aydinlanmasini saglamak, anne ve babalarinin sigortali çalismalarinin kendileri ve aileleri için ne derece önemli oldugunu anlatmak amaciyla çocuklara yönelik olarak hazirlanan elektronik kitap ve çizgi filmlerini ilkögretim ve ana sinif ögrencilerine tanitiyor.

Karsiyaka Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Aysel Demirelli ve Bornova Naci Sahin Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Berna Gökcen Ayan öncülügünde Ilk olarak Özel Yeliz Anne Anaokulunda çocuklara Kahraman KIT çizgi filmini seyrettirdiler ve çocuklara sosyal güvenligin önemini anlatilar.

 

Haber : Yilmaz DURMAZİsminiz E-Posta
Yorumunuz


Bu Kategorideki Diğer Yazılar

 KARŞIYAKA'YA "HALK PARK" YAPILACAK
KARŞIYAKA'YA Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Karşyaka'ya Londra'daki Hyde Park benzeri bir park kazandıracaklarını, adını da "Halk Park" koyacaklarını açıkladı.

 DÜNYA ÇOCUKLARI "KAF KAF" ÇEKTİ
DÜNYA ÇOCUKLARI Karşıyaka Belediyesi tarafından 22’nci kez düzenlenen Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği renkli görüntülerle sona erdi. Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen final gösterilerinde, 7 ülkeden gelen yabancı öğrenciler yöresel oyunlarını sergiledi.

 KARŞIYAKA'DA YİNE ELEKTRİK KESİNTİSİ
KARŞIYAKA'DA YİNE ELEKTRİK KESİNTİSİ GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle 25 Nisan Cuma günü Karşıyaka'nın bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.

 PROTOKOL YENİ İSİMLER İLE TOPLANDI
PROTOKOL YENİ İSİMLER İLE TOPLANDI Karşıyaka’daki kamu ile özel kurum ve kuruluş yöneticilerini bir araya getiren kahvaltılı toplantı Karşıyaka Emniyet Müdürü Serkan Yonar'ın Karşıyaka Denizpark Restoranda ev sahipliğinde yapıldı.

 KARŞIYAKA SGK'DA ÖRNEK MOTİVASYON
KARŞIYAKA SGK'DA ÖRNEK MOTİVASYON Karşıyaka SGK, çalışanlarına verdiği değeri bir daha sergileyerek, emekliye ayrılan çalışanı ve Konak’ta çalışmalarına devam etmek için ayrılan personelini unutmadı.

 CHP KARŞIYAKA ÇELENK KOYDU
CHP KARŞIYAKA ÇELENK KOYDU Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Karşıyaka Hükümet Konağı önünde resmi programda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi konulup saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

 BİR KOLTUKTA İKİ ''ÇOCUK BAŞKAN''
BİR KOLTUKTA İKİ ''ÇOCUK BAŞKAN'' Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, makamını İmam Hatip öğrencisi Elif Hilal Turan ve Cemil Akyüz Ortaokulu öğrencisi Berke Yücel'e devretti.

 23 NİSAN COŞKUSU KARŞIYAKA'YI SARDI
23 NİSAN COŞKUSU KARŞIYAKA'YI SARDI Atatürk’ün dünya çocuklarına miras bıraktığı 23 Nisan’ı şenlik havasında kutlayan Karşıyaka Belediyesi, yabancı konukların yanı sıra, Karşıyakalıları da bu coşkuya ortak etti.

 KARŞIYAKA BELEDİYESİ KOMİSYONLARI BELLİ OLDU
KARŞIYAKA BELEDİYESİ KOMİSYONLARI BELLİ OLDU Karşıyaka Belediye Meclisinde yeni komisyonlar belli oldu. Belediye Meclisindeki toplantı sonunda 22 meclise seçilen CHP ve Ak Partili üyeler şunlar:

 KARŞIYAKA BELEDİYESİ'NDE DEĞİŞİM
KARŞIYAKA BELEDİYESİ'NDE DEĞİŞİM Karşıyaka Belediyesi'nde Hüseyin Mutlu Akpınar ile birlikte değişim de başladı. Başkan Yardımcılarının görevlerinde değişikliğe gidilirken, çeşitli kademelerde de müdürler arasında değişiklik yapıldı.

 KARŞIYAKA ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ
KARŞIYAKA ÇOCUKLARLA ŞENLENDİ Karşıyaka Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 22. kez düzenlenen Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği, kentin dört bir tarafında renkli görüntülere sahne oldu.

 AKPINAR: KARŞIYAKA'YI SPOR KENTİ YAPACAĞIZ
AKPINAR: KARŞIYAKA'YI SPOR KENTİ YAPACAĞIZ Spora ve sporcuya verdiği önemi her fırsatta dile getiren Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Karşıyaka Masterler Derneği üyelerinin Pazar antrenmanına konuk oldu.

 KARŞIYAKA'DA ŞENLİK BAŞLADI...
KARŞIYAKA'DA ŞENLİK BAŞLADI... Karşıyaka Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiği Uluslararası Çocuk Şenliği başladı. Şenliğe katılacak çocuklar İzmir’e ulaşıp konaklayacaklara yerlere yerleştirildi.

 KARŞIYAKA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ
KARŞIYAKA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle 22.04.2014 tarihinde Karşıyaka'nın bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak.


 İZBAN'IN "YUNUSLAR"I GELDİ
İZBAN'IN İZBAN’ın yolcu kapasitesini artırmak amacıyla sipariş edilen yeni tren setlerinden ilk 3’ü “test sürüşü” için İzmir’e getirildi. Bu yıl içinde 72 vagonlu toplam 24 setin İzmir’de olacağı, kalan 16 setin de Ağustos 2015’e kadar tamamlanarak işletmeye alınacağı bildirildi.


 ULAŞIMA AÇIKÖĞRETİM DÜZENLEMESİ
ULAŞIMA AÇIKÖĞRETİM DÜZENLEMESİ İzmir Büyükşehir Belediyesi, 19 – 20 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Açıköğretim Fakültesi sınavı nedeniyle ulaşımda bir dizi önlem aldı. ESHOT Genel Müdürlüğü ve METRO A.Ş., hafta sonu yapılacak olan sınavlar nedeniyle sefer sayılarını artırdı.


 AKPINAR: KALDIRIM İŞGALLERİNİ BİTİRECEĞİZ
AKPINAR: KALDIRIM İŞGALLERİNİ BİTİRECEĞİZ Karşıyaka'nın en işlek noktalarındaki kaldırım işgalleri ve işporta sorununu kalıcı olarak çözmek isteyen Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Bostanlı'daki işletme sahipleri ile buluştu.


 KÖY ENSTİTÜLERİ'NİN 74.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR
KÖY ENSTİTÜLERİ'NİN 74.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANIYOR Türk eğitim sisteminde bir döneme damgasını vuran Köy Enstitüleri’nin 74. Kuruluş yıldönümü kutlanmasına Karşıyaka’da başlandı.

 PROF.DR.KÖSE: SAMİMİYET, İÇİ DIŞI BİR OLMAKTIR
PROF.DR.KÖSE: SAMİMİYET, İÇİ DIŞI BİR OLMAKTIR 14-20 Nisan tarihleri arasında Karşıyaka Müftülüğünce Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde "Din ve Samimiyet" konulu panel düzenlendi.

 KARŞIYAKA'DA MUHTEŞEM KURAN ZİYAFETİ
KARŞIYAKA'DA MUHTEŞEM KURAN ZİYAFETİ Her yıl 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Karşıyaka’da sürüyor.
Etkinlik çerçevesinde Kemal Paşa Camii’nde Sırrı Özdemir, Hasan Can, Muhammet Aksak, Selahattin Kuzkun tarafından okunan Kuran-ı Kerim canlı olarak Karşıyaka’daki 32 camide aynı anda dinlendi.

 AKPINAR'IN İSTEĞİNE PEKDAŞ'TAN RET
AKPINAR'IN İSTEĞİNE PEKDAŞ'TAN RET Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın resmi yazıyla Konak Belediyesi'nden talep ettiği Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yunak’a Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'tan olumlu cevap gelmedi.

 ESKİ BAŞKANDAN YENİ BAŞKANI ZİYARET
ESKİ BAŞKANDAN YENİ BAŞKANI ZİYARET Karşıyaka eski Belediye Başkanı Ahmet Kemal Baysak, kendisinden yirmi yıl sonra bu göreve seçilen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ı ziyaret ederek kutladı.


 KARŞIYAKA'DA ŞENLİK BAŞLIYOR
KARŞIYAKA'DA ŞENLİK BAŞLIYOR Karşıyaka Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 22’nci Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği’nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 ŞEMİKLER'DE ELEKTRİK KESİNTİSİ
ŞEMİKLER'DE ELEKTRİK KESİNTİSİ GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle 18-19.04.2014 tarihlerinde bildirimli elektrik kesinti listesi yaşanacak.

 CHP İL ÖRGÜTÜ, KARŞIYAKA BELEDİYESİ'NDE...
CHP İL ÖRGÜTÜ, KARŞIYAKA BELEDİYESİ'NDE... CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve yönetim kurulu üyeleri, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti. Akpınar, CHP örgütünün ve kendisine oy veren vatandaşların güvenini boşa çıkartmayacaklarını söyledi.

 Yazarlar
AVNI                   ERBOY
AVNI ERBOY
ERDAL IZGI
ERDAL IZGI
SANCAR MARUFLU
SANCAR MARUFLU
YILMAZ DURMAZ
YILMAZ DURMAZ
SEVGI MOLVA
SEVGI MOLVA
Yrd. Doç. Dr. GÜLNUR ERCIYES
Yrd. Doç. Dr. GÜLNUR ERCIYES
AHMET GÜLÇAG
AHMET GÜLÇAG
ATAKAN KIRKYASAROGLU
ATAKAN KIRKYASAROGLU
Prof.Dr. SEYHAN HASIRCI
Prof.Dr. SEYHAN HASIRCI
Prof. Dr. YAVUZ TASKIRAN
Prof. Dr. YAVUZ TASKIRAN
NESE OLCAY
NESE OLCAY
ÖZGE ÖZTÜTÜNCÜ
ÖZGE ÖZTÜTÜNCÜ
Uz.Dr.ALKIM KALYONCU
Uz.Dr.ALKIM KALYONCU
AHMET DIKER
AHMET DIKER
BÜLENT SAĞLAM
BÜLENT SAĞLAM
ILKER ERINÇ
ILKER ERINÇ
AYDIN POSTACIOGLU
AYDIN POSTACIOGLU
SIMAY ERBOY
SIMAY ERBOY
SAFFET TASKIN
SAFFET TASKIN
ÖMER SOYSAL
ÖMER SOYSAL
EMRE ISCAN
EMRE ISCAN
MEHMET ÇELEBI
MEHMET ÇELEBI
MERT ERBOY
MERT ERBOY
CAN BARHAN
CAN BARHAN
GECE KUSU
GECE KUSU
KONUK YAZAR
KONUK YAZAR
TEVFIK SOYLU
TEVFIK SOYLU
HASMET GÜRBÜZ
HASMET GÜRBÜZ
 Önemli Adresler
UCUZ UÇAK BILETI
KARSIYAKA KAYMAKAMLIGI
KARSIYAKA BELEDIYESI
IZMIR BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI
IZMIR SPOR HABERLERI
BASKETBOL HABERLERI
ILGINÇ HABERLER
TATIL YERLERI VE OTELLER
IZMIR ÜNIVERSITESI
UÇAK SEFERLERI
VAPUR SEFERLERI
IZBAN (BANLIYO) SEFERLERI
ESHOT OTOBÜS SAATLERI
METRO SEFERLERI
NÖBETCI ECZANELER
 Kategoriler
HABERLER (1120)
İLAN (207)
SPOR (1811)
EKONOMI (75)
KÜLTÜR-SANAT (303)
ÇEVRE (156)
EGITIM (112)
MAGAZIN (31)
POLITIKA (161)
Yerel Seçimler (95)
Genel Seçimler (5)
Yerel Siyaset (56)
Genel Siyaset (5)
SAGLIKLI YASAM (92)
POLIS ADLIYE (138)
MEDYA DÜNYASI (45)
TURIZM (12)
RÖPORTAJ (10)
ÇARSI (14)
Karsiyaka Çarsisi (12)
Bostanli (1)
Nergiz (0)
Alaybey (1)
OKUYUCU MEKTUPLARI (33)
DERNEK-VAKIF (35)
ULASIM (0)
IZBAN (Metro) Seferleri (0)
Vapur Seferleri (0)
Arabali Vapur Seferleri (0)
ESHOT Seferleri (0)
YAZARLAR (729)
IZMIR (7)
TÜRKIYE (0)
DÜNYA (0)
KÜNYE-ILETISIM (0)
TÜM HABERLER (5266)
 
KARŞIYAKAHABER.COM'da yer alan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Erboy Yayıncılık, Reklamcılık, Özel Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.
İzin alınmadan ancak kaynak gösterilerek iktibas edinilebilir.
www.kimseduymasin.com - www.basketbolig.com - www.spor35.com - www.tatildedektifi.com