Bugun...
14-06-2018 14:57:00 büyüt küçült

Başkan Akpınar, personeliyle bayramlaştı...

Başkan Akpınar, personeliyle bayramlaştı... Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, önce makamında ardından da Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde tüm personeliyle tek tek bayramlaştı.

Ramazan Bayramı’nın coşkusunu tüm personeliyle paylaşan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, ilk bayramlaşma törenine makamında ev sahipliği yaptı. Yüzlerce çalışanın katıldığı kutlamada başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de yer aldı. Diğer bayram buluşması da Örnekköy Şantiye Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Başkan Akpınar’ı sevgi gösterileriyle karşılayan çalışanlar, alkış ve tezahüratlarla uğurladı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “İçimizdeki bayram çocuğu sevincinin hiç kaybolmadığı, huzur ve barış içinde nice mutlu bayramları birlikte yaşamayı diliyoruz. Çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla biz büyük bir aileyiz ve umut doluyuz. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz ancak içimizde karamsarlık yok. Gün gelecek, bu ülkede herkes mutlu ve huzurlu bir şekilde, barış içinde yaşayacak” diye konuştu.


reklam
HABER YORUMLARI


reklam
reklam
haber arşivi
reklam
reklam